KURUMSAL

MODERN, ÇAĞDAŞ VE KONFORLU

kurumsal

Hatipler Mobilya, 1991 yılında mobilyaya çok farklı bir bakış açısı ile bakarak kurulmuştur. Üretimlerinde Avrupa standartlarını yakalamayı ve kaliteden kesinlikle ödün vermeden, bilgisayar teknolojisi ile estetik ve fonksiyonelliği birleştirerek, pazara çağdaş ve özgün ürünleri sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Konut, mağaza, ev dekorasyonu alanında Kayseri`nin birçok noktasında yüzlerce örnek çalışma gerçekleştiren Hatipler Mobilya, müşteri memnuniyetini hedeflemiş ve gerçekleştirmiştir.
Firmamız ürün ve model seçenekleri her türlü ihtiyaca ve zevke hitap edecek derecede geniştir. Yatak odası, yemek odası, salon/oturma gurubu, dekoratif aksesuarların yanı sıra özel sipariş ve toptan seçenekleri ile banyo ve mutfak mobilyaları da size sunduğumuz seçenekler arasındadır. Showroom’da sergilediğimiz ürünlerden birini seçebilir ya da beğendiğiniz bir tasarımı sizin istekleriniz doğrultusunda her şeyiyle tekrar yapmamızı tercih edebilirsiniz.

Bizim hedefimiz, müşteri memnuniyetini her zaman hedeflerimiz arasında birinci sırada tutmaktır. Bunun sonucu olarak, seneler önce bizimle çalışan müşterilerimizin mobilyalarını yenileme kararı aldığında yine ilk adres olarak bizi tercih etmeleri, koymuş olduğumuz bu hedefte başarılı olduğumuzu göstermektedir. Sizleri de koymuş olduğumuz bu büyük hedefe ortak olmaya davet ediyoruz.

yönelim

Firmamızın ağırlık verdiği hizmetler.
MUTFAK DOLABI
İÇ ODA KAPISI
TV ÜNİTESİ
BANYO DOLABI
MOBİLYA DEKROASYON